Formula One Racing Simulator Association
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Formula One Racing Simulator Association
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Mercedes McLaren

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
snikers007




Number of posts : 1
Join date : 02.07.10

Mercedes McLaren Empty
PostTēma: Mercedes McLaren   Mercedes McLaren Icon_minitimeSestdiena Jūlijs 03, 2010 2:27 pm

Mercedes McLaren McLaren_logo_new
1.Braucējs: Juris Lopatko (snikers007
2.Braucējs: Vēl nav zināms, bet šodienas laikā to uzzināsim

Komandas mērķi:
Tā kā pagaidām ir tikai vienīgais braucējs, un tas esmu es, komandas mērķi nav vēl nekādi dižie, jo iespējams tie mainīsies pēc pirmās sacīkstes, jo taču nevar zināt kā ies. Pēc katras sacīkstes būs intervija ar otro braucēju, un ieliksim šeit, bet tagad varu pastāstīt par nākošo sacīksti, un mūsu plāniem:
Plāni , kā jau teicu nav diži, gribas tikt līdz sacikstes beigām, un ja labi paveiksies, tad tikšu arī pie punktiem. Stratēģiju vēl izdomājis nēesmu, bet , ja arī izdomāšu, to noteikti neatklāšu. Bet mērķis uz šo laiku man būtu tikt līdz finišam.
Vēl šodien vakarā uzzināsim otro pilotu, un ar to, es iepazistināšu vēlāk. Būs maziņa intervija ar viņu. Varu vien pateikt, ja viss sanāks kā plānots, tad tas būs pilots ar vārdu Gints. Smile
Uz šo brīdi tas arī viss, ko varu pateikt, tātad gaidam šovakaru, un iespējams arī būs pirmā intervija. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
APs

APs


Number of posts : 45
Join date : 28.04.10

Mercedes McLaren Empty
PostTēma: Re: Mercedes McLaren   Mercedes McLaren Icon_minitimeSestdiena Jūlijs 03, 2010 2:57 pm

Veiksmīgu startu sezonā!!! Cerēsim, ka beidzot Sudraba bultas neliks mums kārtējo reizi vilties!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.wix.com/F1FORSA/FORSA
 
Mercedes McLaren
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Ferrari vai McLaren?!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Formula One Racing Simulator Association :: Komandas runā :: Paddock-
Pāriet uz: