Formula One Racing Simulator Association
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Formula One Racing Simulator Association
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Brawn GP

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeSvētdena Jūnijs 27, 2010 9:42 pm

Brawn GP Brawn-gp-logo-711040

Brawn GP

Komandas sastāvs 2010. gada sezonā:

(Skirmants)
Emīls Ribaks (EmiX)
Edgars Timofejevs (Timijs87) - bijušais pilots


Komandas panākumi:

3.vieta 2010. gadā (68 punkti) *
1 uzvara
1 Pole Postion
7 goda pjedestāli

* sezona vēl nav beigusies


Pilotu panākumi:

Guntars Šķirmants (Skirmants)
Punkti: 52 (karjerā 89)
Uzvaras: 1 (karjerā 2)
Pjedestāli: 6 (karjerā 10)
Čempiona tituli – (2010.gada debitants)

Emīls Ribaks (EmiX)
Punkti -
Uzvaras -
Pjedestāli -
Čempiona tituli - (2010. gada debitants)

Edgars Timofejevs (Timijs87)
Punkti: 16 (karjerā 142)
Uzvaras: 8
Pjedestāli: 1 (karjerā 13)
Čempiona tituli: 1 (2009.gads)

2009. gadā tika dibināta Brawn GP. Jau 2009. gadā šī komanda uznāca uz starta dažos posmos, kā teikt mazs treniņš pirms pirmās pilnās sezonas. Jau gada noslēgumā bija zināms, ka tās pirmais pilots būs debitants, nevienam nezināmais pilots – Skirmants. Pilots sevi ir pierādījis dažādās zemāko klašu sacīkstēs, kaut arī ne tik ātrs, bet stabilitāte dod savu. Tomēr kas būs Skirmanta komandas biedrs? To nezināja neviens, līdz pat 2010. gada sezonas pirmajiem testiem. Neviens nevarēja paredzēt, ka uz jauno komandu pārnāks čempions – Timijs87. Viņš pametis ātro Red Bull ir vēlējies izmēģināt ko jaunu. Viņa panākumi visiem ir zināmi - čempiona tituls izsaka visu. Kaut arī jauna komanda, tomēr jau ar pirmo sacīksti ir spējusi izrādīt konkurenci lielajām komandām – Red Bull un Williams. Komandas mērķis šosezon ir noturēties TOP 3 gan konstruktoru kausā, gan noturēt tur kādu no saviem pilotiem.


Pēdējo reizi labojis Skirmants Otrdiena Janvāris 15, 2013 11:49 pm; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeTrešdiena Jūnijs 30, 2010 9:46 pm

Pēc Lielbritānijas GP, Brawn GP līderis Skirmants atzinis, ka pie vājā rezultāta ir vainojams pats un nevis komanda, kura nespēja sagatavot ātru formulu. Kā intervijā teica Skirmants: „Sacīkste bija katastrofāla, vienkārši nevarēju ātri pabraukt, tas arī viss, bet pats vien esmu vainīgs, jo kaut arī bija daudz laika trenēties, es vienkārši nevarēju trenēties. Kaut arī uzstādīts ĀA, tas tomēr liecina par to, ka vaina ir manī, jo formula bija ātra. Tāpēc ir doma pēc šīs sezonas vai varbūt pat ātrāk paņemt mazu atpūtu, lai psiholoģiski pienācīgi sevi trenētu.”
Kā arī uz jautājumu par sava komandas biedra lomu komandā un viņa šīs sezonas snieguma, Skirmants atbildēja: „Timijs ir labs pilots, žēl, ka pēc izcīnītā titula viņš ir zaudējis savu cīņas sparu, un tāpēc es saprotu, ka viņš grib izmēģināt, ko jaunu, un F1 ir vairs nav pirmajā vietā. Kā arī, iespējams, ka Brawn GP iegūs trešo pilotu, kurš izies uz starta, ja kāds no pamatsastāva pilotiem nevarēs ierasties uz sacīskti.” Kaut arī Skirmants bija līderis pilotu ieskaitē, un tagad atrodas otrajā vietā, viņš savas izredzes uz čempiona titula pārāk nelolo, jo pats atdzīst, ka nav viņam nedz tā ātruma, nedz pieredzes. Tomēr Brawn GP boss Ross Brawns ir savādākās domās par pilotu:” Skirmants un Timijs ir labi piloti, viņi prot sadarboties, un vienmēr palīdz viens otram. Runājot par komandas līderi Skirmantu, var teikt, ka pēc Spānijas GP ar viņu ir kaut kas noticis, tomēr es uzskatu, ka viņš ir pietiekami ātrs un arī stabils, palūkojiet viņa rezultātus, tāpēc viņš ir un arī var iegūt čempiona titulu. Runājot par Timiju, var piekrist, ka F1 viņu vairs tā neaizrauj agrāk, tomēr viņā ir gana daudz motivācijas, lai sasniegtu virsotni atkal.”
Uz Vācijas GP ir skaidrs, ka nebūs Skirmanta, bet par Timiju vēl nav ziņas, tāpēc gaidīsim un redzēsim, kā Brawn GP ies tālāk šai sezonā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeOtrdiena Jūlijs 13, 2010 4:36 pm

Brawn GP ir paziņojusi, ka uz nākamo posmu Vācijas Gp, kas tika pārcelts tehnisku iemeslu dēļ, ieradīsies abi piloti. Kā iepriekš tika minēts, tad uz Vācijas GP nevarēja ierasties nedz Skirmants, nedz Timijs, bet tagad, kad abi piloti ir atpūtušies un morāli sevi sagatavojuši sezonas turpinājumam, viņi atkal ir gatavi stāties uz starta un izcīnīt punktus komandai. "Tā kā Vācijas GP ir pārcelts, tad abi piloti nav neko zaudējuši, un cerams, ka šis atvaļinājums nāks viņiem par labu" - tā par šo tēmu saka
R. Brauns. Tomēr abi piloti ir maz trenējušies, tāpēc īstos rezultātus mēs sagaidām tikai no Ungārijas GP. Cerams, ka mazais treniņu laiks(viens otrs pat vispār nav pabijis trasē) neļaus radīt liekas problēmas un piloti izcīnīs svarīgus punktus gan pilotu ieskaitē, gan Konstruktoru kausā..
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesturs

Viesturs


Number of posts : 34
Join date : 19.06.10
Dzīvesvieta : Riiga

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeOtrdiena Jūlijs 13, 2010 11:09 pm

Nevienu balti zalju formulu shodien neredzeeju.. Kaa taa?
Atpakaļ uz augšu Go down
APs

APs


Number of posts : 45
Join date : 28.04.10

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 14, 2010 1:53 am

Bēdīgi, ka tik smagi izcīnītie punkti un kopvērtējuma cīņa par čempionu titulu var tik viegli izslīdēt jums no rokām...
Saņemās un veiksmi sezonas otrajā pusē Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.wix.com/F1FORSA/FORSA
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 15, 2010 11:31 pm

Aiz kalniem vairs nav Ungārijas GP, un uz šo posmu savu dalību ir apstiprinājis arī kopvērtējuma vicelīderis Skirmants.

Šodien, kad Ungārijā tika aizvadīti testi, žurnālistiem izdevās noķert uz brīdi Skirmantu, kurš nu jau ir atgriezies pēc sava atvaļinājuma, un atkal doties trasē.

Protams, pirmie jautājumi bija par pilota turpmākajām gaitām:

1. Kāpēc Jums vajadzēja šo mazo atpūtu, vai tas pārāk neietekmēs gan sacīkšu rezultātu, gan arī cīņu kopvērtējumā?

„Nu katram ir vajadzīga atpūta, arī man.. Pēc Spānijas GP jutos ļoti noguris, izskaidrot to diemžēl nevaru, bet tad ar komandu vienojāmies, ka maza atpūta nāks man par labu. Runājot par čempiona titulu, lielas cerības es neloloju, bet ja būšu tikpat stabils, kā sezonas sākumā, tad viss var būt..”

2. Vai esi jau atguvis savu iepriekšējo ātrumu?

„Ātrums man ir tāds pats, kā bija.. Tas nekur nebija pazudis, tikai es pats to nemācēju izmantot!”

3. Runājot par komandu, vai Timijs arī atgriezīsies trasē? Vai tomēr nāksies meklēt viņam aizstājēju?

„Timijs ir un paliek labs pilots, nevar no viņa prasīt to, ko nevar realizēt.. Ja viņš pats piekritīs, tad protams meklēsim aizstājēju, bet tas tagad nav galvenais.”

4. Ja nu pēkšņi Timijs pamet F1, kas būs tavs jaunais komandas biedrs?

„Es šaubos, ka tas notiks pēkšņi. Es vispār šaubos, ka tas notiks, tāpēc vēl nav potenciālo kandidātu.”

5. Kā vērtē savas izredzes uz augstiem rezultātiem, ja zini, ka ir pienākuši daudz jaunu un ātru pilotu?

„Ātrums autosportā dod daudz, bet vajag arī stabilitāti un veiksmi. Tāpēc pagaidām atsakos komentēt jebkādas savas izredzes uz gala iznākumu...”

6. Vai komanda ir pienācīgi sagatavojusies Ungārijas GP?

„Ar formulu vismaz pagaidām esmu apmierināts. Tā ir ātra un izturīga, pārējais ir atkarīgs no manis.”

7. Kādu TOP 3 prognozē uz Ungārijas GP?

„Nu ar prognozēm ir kā ir, bet es liktu uz Valdi, tad APs, un pēdējo goda pjedestāla vietu atstātu kādam no Toyotas pilotiem.”

8. Un pēdējais jautājums-vai tiesa, ka grasāties pamest F1 šīssezonas beigās vai pat ātrāk?

"Teikšu kā ir-bez komentāriem"

Tas arī viss, Skirmantam vajadzēja steigties uz komandas bāzi, lai apspiestu, testos paveikto. Skaidrības par viņa turpmākajiem plāniem pagaidām nav. Gaidīsim Ungārijas GP, lai redzētu, vai Brawn GP ir atpakaļ ierindā!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 21, 2010 11:57 am

Pēc Ungārijas GP, kurā atkal uz starta iznāca vismaz viena Brawn GP formula, tās pilots Skirmants ir paziņojis, ka uz nenoteiktu laiku pārtrauc trenēties un braukt F1. Patiesos iemeslus pilots nemin, tomēr visdrīzākais tas varētu būt saistīts gan ar viņa personisko dzīvi, gan ar pēdējiem notikumiem trasē. Kā atdzina pats pilots, viņam ir motivācijas trūkums, un mēs zinām, ka bez motivācijas ir grūti cīnīties, tomēr, kad pilotu izsita pirmajā līkumā Ungārijas GP, diez vai motivācija palielinājās. „Kvalifikācija bija drausmīgā, vienkārši nespēju veikt normālu apli, starts mitros apstākļos man patika, biju ātrs, un tad BUMS, aizlidoju HZ kur. Trieciens ar nebija no maigajiem, tāpēc arī esmu tik sarūgtināts un niks uz Ferrari braucēju. Es nevienu negribu apvainot, bet ieteiktu A. Dezem iemācīties bremzēt!!!” – Skirmanta komentārs pēc Ungārijas GP. „Pagaidu lēmums par turpmāko nākotni ir neskaidrs, bet ir iespēja arī pārstāt braukt. Tas nav saistīts ar to, ka līga ir slikta, vienkārši apstākļu sakritība man var likt to darīt.”
Atpakaļ uz augšu Go down
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeSvētdena Jūlijs 25, 2010 1:29 pm

Sakarā ar to, ka Brawn GP otrais pilots Timijs nebija ieradies uz pēdējām 3 sacīkstēm, tad komandas vadība ir atteikusies no pilota pakalpojumiem, viņa vietā nolīgstot jauno talantu – Emīlu Ribaku. Kā iespējamais variants, kur Timijs varētu startēt ir Renault komanda, jo tās vadība izrāda lielu interesi par čempionu.
„Uz Valensijas GP Brawn GP būs jauns sastāvs, blakus Skirmantam startēs jauns pilots – Emīls Ribaks, kurš mūsu acīs ir iekritis jau ilgāku laiku, bet beidzot arī esam viņu noalgojuši. Pagaidām gan līgums ir līdz sezonas beigām, bet paredzams, ka Emīls komandā varēs uzturēties ilgāku laiku.” – tā par šo situāciju izsakās Ross Brauns.
„Ar Emīlu mums ir bijušas jau dažas sacīkstes” – stāsta Skirmants, „viņš ir ātrs un stabils, un es jau tagad zinu, ka man būs ko pacensties, lai turētu viņam līdzi. Es zinu, uz ko viņš ir spējīgs, un varu jau pateikt uzreiz, ka jau Valensijā viņš būs starp līderiem.„
Runājot par Valensijas GP, kādus rezultātus tur prognozējat?
R. Brauns: „Ir grūti pateikt, no Skirmanta protams gaidu labu sniegumu, bet viņa treniņu laiks ir slikts, maigi izsakoties. No Emīla gaidu tikai labu sniegumu, un pat pjedestālu, jo viņam tas ir pa spēkam.”
Skirmants: „Nu par sevi labāk paklusēšu, labi ka būs punkti, bet Emīla laiki testos ir labi, un viņš daudz panāks.”

Rezumējums, Brawn GP ir nomainījusi otro pilotu, tagad Skirmantam blaukus ir Emīls Ribaks. Timijs klusu vai nu pametīs F1, vai arī brauks citā komandā, un kā viena no iespējamām komandām tiek minēta – Renault.
Atpakaļ uz augšu Go down
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 28, 2010 11:16 am

Ir aizvadīts Europas GP, pēc kura Brawn GP nometnē ir divējādas noskaņas, tomēr virsroku ņem tā sliktākā.. E. Ribaks atrazdamies līderpozīcijā, atpalicēja dēļ izstājās, bet Skirmants, beigās finišēja 3. vietā. Tomēr arī šī 3.vieta viņam lielu prieku nedod.
„Man ir liels prieks par E. Ribaka sniegumu kvalifikācijā, un arī sacīkstes sākumā, pirmajā startā viss bija labi, viņš otrais, es trešais. Un pa uzvaru cīnījāmies abi, bet tad RESTARTS, kas daudziem likās nesaprotams.. Kaut arī otrajā startā, es vienkārši aizlidoju no starta, bet mazliet nepaveicās, jo ART aizķēra mani un es sagriezos. Bet es nevainoju pilotu, jo viņu pašu sagrieza. Bet šeit jau atkal gribās pateikt, ka viss nebeidzas 1. līkumā.. žēl, ka ne visi piloti to saprot.” Tā par sacīkstes sākumu izsakās Skirmants.
„Pēc tam nāca šokējošākais, Emīls boksos, pa radio tā arī nesadzirdēju iemeslu tam, bet tas mani satrieca, jo zināju, ka viņš bija pirmais.” – Skirmants nopūšas, jo zina, ka KK šādi var arī zaudēt.
„Runājot par pašu sacīksti, tad tā vismaz man bija sarežģītākā, jo ar pilnu bāku lēni braucu, bet tad riepas bija nodilušas un pēdējie apļi jau gāja uz izdzīvošanu. Kā arī problēmas otrajā sektorā, bet nu vismaz ir trešā vieta. Cerams, ka uz nākamo posmu SPA būs viss labāk, un abi Brawn GP piloti finišēs.” „Kā arī, ja paliks šāda attieksme, ka taisa RESTARTUS, piloti gaužas par katru skrāpējumu uz formulas, tad šeit es diemžēl vietu sev neredzu, jo nepatīk braukt, ja pret tevi ir tāda attieksme..”
Atpakaļ uz augšu Go down
APs

APs


Number of posts : 45
Join date : 28.04.10

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 28, 2010 10:08 pm

Man šķiet, ka Brawn GP nedaudz par daudz pārspīlē sakarā ar neapmierinātību un biežajiem draudiem atsaukt dalību... Pasmaidiet par neveiksēm un cīnieties bez liekas puņķšanās par citu pāridarījumiem Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.wix.com/F1FORSA/FORSA
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitimeTrešdiena Augusts 04, 2010 9:42 am

Ir noslēdzies Beļģijas GP, un pietiekami labi tas beidzās Brawn GP komandai. Emīls Ribaks izcīnīja uzvaru, bet Skirmants finišēja piektajā vietā. Ar šo panākumu Brawn GP komanda vēl neatmet cerības konstruktora kausu, bet Skirmants kā atzina pēc sacīkstes intervijā „Šādi braucot čempiona titulu var neredzēt..! Bet viss vēl nav galā!”
Sīkākus komentārus braucēji vairs nesniedza, abi devās uz komandas boksiem, lai nosvinētu un sāktu darbu pie Itālis GP.

Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Brawn GP Empty
PostTēma: Re: Brawn GP   Brawn GP Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Brawn GP
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Formula One Racing Simulator Association :: Komandas runā :: Paddock-
Pāriet uz: