Formula One Racing Simulator Association
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Formula One Racing Simulator Association
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Ieteikumi nākamajai sezonai

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Ieteikumi nākamajai sezonai Empty
PostTēma: Ieteikumi nākamajai sezonai   Ieteikumi nākamajai sezonai Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 21, 2010 11:37 am

Nu pirmkārt, ko vajadzētu mainīt ir sacīkstes palaišana. Ir jāpārbauda vai visi piloti ir gatavi vai arī race jāliek noteiktā laikā, piemēram ir dotas 10 min pēc Q beigām, un kas paspēj, kas nē. Bet tomēr būtu labāk un ētiskāk, ja hostētais nosauktu katra pilota vārdu un sagaidītu atbildi. (sīkāk, ja ko nesapratāt jautājiet privāti)
Otrkārt, kas būtu jāmaina-jauno pilotu uzņemšana. Es zinu, ka ir labi ja ir daudz pilotu, bet kāda jēga ir no pilotiem, kuri nejēdz braukt??? Tāpēc, pirms uzņemt kādu jaunu, nezināmu pilotu, viņam vajadzētu veikt tādu kā treniņu, kurā viņš pierāda savu gatavību sacīkstēm.

Nākamie punkti nav tie svarīgākie, bet arī ar tos vajadzētu kaut kā realizēt:
Treškārt, kopējā sarakste, dažreiz apnīk un krīt uz nerviem, ka 2 vai 3 piloti sāk runāt savā starpā hz ko, vai arī sāk apdi**t vien otru utt. Var novirzīties no temata, bet nejau tik lielā mērā..
Ceturtkārt-setu aizdošana, zinu, ka jaunajiem braucējiem ir grūti(pats ar tāds biju un esmu), bet varbūt vajadzētu mazliet to ierobežot??? Zinu, ka daudzi nepārzin F1c(es ar jau to tik labi nezinu), bet ja jau esi pieteicies, vismaz kaut kādai sajēgai jābūt? Protams, komandas biedru starpā tas tiktu atļauts. Tas ir mans viedoklis, uzklausītu arī citu viedokļus.
Piektkārt-ja esi izstājies, tad nevajag dirs** čatā ja citi vēl brauc(runa iet pa F1c spēles čatu). Man ir bijušas reizes, ka šādā gadījumā spēle noraustās. Kaut arī pats Ungārijas GP to izdarīju, par šādu rīcību atvainojos, bet tomēr vajadzētu savaldīties.

Pagaidām arī viss. Ja ko vēl atcerēšos, tad noteikti uzrakstīšu, gaidu arī citu viedokļus. Bet tomēr atdzīstu, ka FORSA ir ļoti laba līga, kaut ar trūkumiem, bet kur šo trūkumu tomēr nav?..
Atpakaļ uz augšu Go down
Art

Art


Number of posts : 13
Join date : 18.06.10
Age : 32

Ieteikumi nākamajai sezonai Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi nākamajai sezonai   Ieteikumi nākamajai sezonai Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 21, 2010 12:54 pm

setu jaunajiem man nav žēl iedot, bet domaju ka tas uz katra paša braucēja sirdsapziņas, un butu vel norm noteikums ka piem jaunpienacu laiž uz trases tikai tad ja viņa laiks neatpaliek vairak pa 4 sec no lideriem nu nejau no piem valda Very Happy bet nu top5 lideriem trenniņos. jo real f1 tak daži zaudē līderiem aplī 4sec Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Skirmants

Skirmants


Number of posts : 25
Join date : 29.04.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Mērdzene

Ieteikumi nākamajai sezonai Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi nākamajai sezonai   Ieteikumi nākamajai sezonai Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 21, 2010 7:06 pm

Nu setu došana tas tā.. Kaut arī pats esmu izmantojis citu setus, tomēr uzskatu, ka braucējam pašam ir jāmāk to izveidot. Man jau ar nav žēl iedod setu, bet neviens jau nelūdz Very Happy un par to 4s robežu ar var padomāt. vai arī ieviest 107% likumu kā bija kkad F1..
Atpakaļ uz augšu Go down
Podziņšs




Number of posts : 10
Join date : 15.05.10

Ieteikumi nākamajai sezonai Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi nākamajai sezonai   Ieteikumi nākamajai sezonai Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 21, 2010 7:38 pm

Sacīkšu video nelikt vislaik vienu un to pašu dziesmu un komentus. Sāk jau apnikt skatīties. Evil or Very Mad
Atpakaļ uz augšu Go down
mr_city




Number of posts : 1
Join date : 18.07.10

Ieteikumi nākamajai sezonai Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi nākamajai sezonai   Ieteikumi nākamajai sezonai Icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 22, 2010 1:00 pm

1. Piekr;itu Podziņam... Viena dziesma un komenti... apnicīgi... Un varbūt nelikt tikai crashus? Vairāk tieši jāliek kvalitatīvas apdzīšanas... Ja nu tādas jums ir...

2. Un uztaisiet normālu webu! Flash webs... Galīgi prasti, nepatīk... jebko atrast arī tur ir baigi grūti...
Atpakaļ uz augšu Go down
bonds80

bonds80


Number of posts : 26
Join date : 04.04.10
Age : 43
Dzīvesvieta : Baldone

Ieteikumi nākamajai sezonai Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi nākamajai sezonai   Ieteikumi nākamajai sezonai Icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 22, 2010 8:29 pm

Visā visumā mani līga apmierina un uzskatu par labu esam, bet tomēr ir dažas kaitinošas lietas no pašu braucēju puses:

1. spēles čata izmantošana. man pielnīgi saprotams ir neapmierinātības izrādīšana kā tas bija ungārijā, bet nav saprotama finišējošo braucēju attieksme(varētu pat teikt necieņa) pret braucējiem kas vēl veic pēdējo apli. Domāju, ka ja situācija nemainās un šāda gadījumi atkārtojas, vajadzēt ieviest soda sankcijas, piemēram, 15 sekundes klāt pie finiša laika.

2. saprotams , ka ne visi braucēji ir vienādi spēcīgi gan braukšanas ziņā, gan setu veidošanā. tā man ir nesaprotams, kā var teikt, ka tavs sets ir sūds un nekam neder. cienīsim citus braucējus un nerakstīsim šādus un līdzīgus txt nedz kopējā skype čatā, nedz spēles čatā. ja gribās komentēt tad darīt to privāti, lai neliktu justies neērti seta veidotāju.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://forsa.latvianforum.net
Sponsored content





Ieteikumi nākamajai sezonai Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi nākamajai sezonai   Ieteikumi nākamajai sezonai Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Ieteikumi nākamajai sezonai
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Formula One Racing Simulator Association :: FORSA :: Ieteikui nākamajai sezonai-
Pāriet uz: